Momentalne beham 145x12,5 cize XP2200+ no zaujimave
by to mohlo byt aj s vacsim nasobicom![]()
Peppa pokial ide o tie tvoje ramky bude to nimi
pretoze ja idem na 145 a vsetko na max.
Zaujimalo by ma ale ze dost rapidne mi isla
hore teplota chipsetu 32-36 ak si spravim upravu MB
ci to ta doska zvladne?Preto ak dakto behate s vacsim
nasobicom ako 12,5 dajte vediet




Odpověď s citací