A co chceš vést s té tvojí zachytávací karty? Pokud už opravdu musíš tak to zapoj do Line-In té zvukovky a je to, ne?
A co chceš vést s té tvojí zachytávací karty? Pokud už opravdu musíš tak to zapoj do Line-In té zvukovky a je to, ne?
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)