co vy na to?
chtel jsem zkusit neco jineho nez čb,tak jsem zkusil tohle a zamlouvalo se mi to. ale je mi jasny, ze to nebude pro kazdeho...
![]()
co vy na to?
chtel jsem zkusit neco jineho nez čb,tak jsem zkusil tohle a zamlouvalo se mi to. ale je mi jasny, ze to nebude pro kazdeho...
![]()
PC: X61, FOTO: Canon 450D, Carl Zeiss Pancolar 50/1.8, Pentacon 50/1.8 | Nikon FE + tokina 24/2.8, http://hdsunset.blogspot.com/ - http://robinrezek.com/
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)