ale objekt bude více zvětšen![]()
ale objekt bude více zvětšen![]()
A proč to dělá?
shelll: jenže díky širšímu ohnisku máš nižší zvětšení i hloubku ostrosti zároveň
senzory pro DF - DSLR | senzory pro DF - kompakty a EVF | senzory pro DF - mosaic masky | senzory pro DF - full-color masky | filtry pro DF #1 / #2 | tisk DF na inkoustech od Canonu | M42 skla pro DSLR | Thoriové sklo a M42 objektivy
Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)
Skladem + nějaké fotky
http://www.letsgodigital.org/en/1868...1-test-photos/
http://forums.dpreview.com/forums/re...hread=27364742
http://www.megapixel.cz/casio-exilim...nka=parameters
http://www.megapixel.cz/data/imgs/08557l.jpg
http://www.megapixel.cz/data/imgs/08556l.jpg
http://www.megapixel.cz/data/imgs/08555l.jpg
http://www.megapixel.cz/data/imgs/08554l.jpg
http://www.megapixel.cz/data/imgs/08553l.jpg
http://www.megapixel.cz/data/imgs/08552l.jpg
http://www.megapixel.cz/data/imgs/08551l.jpg
Naposledy upravil Sinpa; 07.04.2008 v 16:39.
Naposledy upravil Sinpa; 22.04.2008 v 12:58.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)