Původně odeslal kayhak
.... to ja vim cece.. ale vis jak to je .. ne vsecko co je novejsi musi bejt zakonite lepsi, pokud je P75f+ko dobrej nastupce, pak jedine dobre pro tebe, ofsem jak se vosvedci poznas po case .. a nebo taky velice zahy
![]()
Původně odeslal kayhak
.... to ja vim cece.. ale vis jak to je .. ne vsecko co je novejsi musi bejt zakonite lepsi, pokud je P75f+ko dobrej nastupce, pak jedine dobre pro tebe, ofsem jak se vosvedci poznas po case .. a nebo taky velice zahy
![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)