Výsledky 1 až 25 z 56

Téma: Dismembered

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: Dismembered

    No me se ten bokeh prave docela libi, je to v dnesni dobe takove neobvykle... mozna proto, v BW se mi tedy libi... ja to mam rad ty stary skla, ma to kouzlo a chce to nejakej skill vedet, kdyz to dobre funguje

  2. #2
    Uhrovitý puberťák minceVIP Avatar uživatele Darth Maul
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    PRAHA - Kunratice
    Věk
    57
    Příspěvky
    6 177
    Vliv
    385

    Standardní Re: Dismembered

    Podle mě mají krásný bokeh třeba tyhle fotky:

    MAUL: XEON 3350, ASUS P5Q-E, 4GB Corsair DDR2-1066, GB 6850/1GB, 2x1,5TB WD15EADS, Samsung SH-S203B, 24“ LCD DELL 2408WFPp, Antec Solo, Corsair HX620W
    KRISSS: C2D E8400, GB EP35-DS3, 2GB Kingston DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, ASUS CB-5216A, 26“ LG W2600HP-BF, Seasonic 430W
    MAULÍK: C2Q Q6600, GB EP35-DS3R, 2GB Corsair DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, Plextor PX-116A, 22“ LG Flatron L226W, Corsair VX450W

  3. #3

    Standardní Re: Dismembered

    Ta poslední nelíbí, nic v tom nevidím. Chtělo by to najít nějaké téma, kde se to využije, tady mi ta malá DOF připadá samoúčelná.

    Skodik: proč by to mělo být neobvyklé, takto se přeci chovají všechna světelná skla, od starých po nové

    Jinak celkově hodnotím jako +, jen tak dál!
    IBM
    Lenovo
    Kriglnakafe

  4. #4

    Standardní Re: Dismembered

    Děkuju všem za reakce
    Maule, díky, projdu si to. Jinak samozřejmě máš pravdu, tyto fotky mají opravdu krásný bokeh.
    E2140 w/Gemin II, P35-DS3, 2GB Vitesta 800+, 8800GTS 512, Hitachi T7250, Samsung F3 HD502HJ, Logitech G5, Logitech K300, Dell 2209WA, Corsair HX520
    Olympus E-300 + ME-1|ZD 1445|ZD 4015|Auto-Yashinon DX 50/1.7|Pentacon Electric 135/2.8 MC
    Dali 850 Red Line (Seas + Vifa) | Rotel RC-971 | 2x SPV100p+ | Onkyo SE-200 | Paolo speaker cable
    Dell D610 (P-M Sonoma 2.26GHz, 2GB DDR2, 80GB 7.2k, Radeon X300, DVDRW, BT, IrDA, WiFi, 14.1" SXGA+)
    Xbox 360 | 120GB

  5. #5

    Standardní Re: Dismembered

    Fotka se mi docela líbí, vlastně jediný problém je, že subjekt dělá sice hezké "rámování", ale je ho tam málo a většina fotky je pozadí. Co se týče bokehu, tak je subj. dost v pohodě a na to, co to je za sklo (a za jaké peníze) je to úplně v klidu. Jistě, že existují lepší skla, ale je třeba říct, že ty příklady bokehu jsou o něčem jiném - nejsou tam obdobné kontrasty a odlesky, které jsou nejsložitější a na kterých je vidět clona (kterou má zrovna ten Helios evidentně dobrou).
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  6. #6

    Standardní Re: Dismembered

    Me se ty stare bokehy proste libi ty mirne kontrasty atd.. paradoxne vidim.. ze sam to nekdy dohanim v photoshopu Takze asi tak, ale ten objektiv je za ty prachy dobrej, to je jasny

  7. #7

    Standardní Re: Dismembered

    Chtel sem ti nalozit k+ za atleta z prvniho postu, ale nelze(( proto to pisnu sem. Mam v merku takovej pozvolnej sakralni set a atletu mam pripravenych peknych par...vidim krizek pod
    lipou, zastavim a cvaknu....ten tvuj v detailu se mi ovsem libi vic, nez to co sem si pripravil...v dohledne dobe pujdu pana zkusit cvaknout na podobny styl a svetlo...moc hezky kousek.
    Spousta vice ci mene uzitecnych veci a zivot okolo...jdete se projit.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •