Ja mam usb2.0 3,5" case Q-TEC. Ide 8-12MB/s - nedosahuje rychlosti IDE. V AutoConte mi ponukali 5,25" case s tym ze sa tam da dat bud napalovacka, alebo suflik s diskom. Zobral som lacnejsi a lepsie prenosny 3,5". Napajanie je riesene spinanym zdrojom, podobne su k notebookom.