Aha tak uz jsem na to prisel... Ten FileOpen otevira soubor a vytvori handler,
takze kdyz chci provest zapis do souboru tak to hodi chybu protoze uz je otevrenej tim FileOpen... Jsem myslel, ze je to na testovani zdali je soubor otevren... Tak budu asi muset z programu tuto funkci vypustit protoze praci se soubory pomoci FileHandleru zatim neovladam... Kdyby nekdo vedel o nejakym srozumitelnym navodu tak sem s nim![]()






Odpověď s citací