Citace Původně odeslal MEluZíNa Zobrazit příspěvek
Nemam tu help Delphi, ale predpokladam ze FileOpen soubor otevira.

Constatnty fmXY rika, jakym zpusobem chces pristoupit k souboru:
OpenWrite = otevrit pro zapis
fmShareDenyNone = zakaz sdileni otevreni souboru jinymy procesy?
Aha tak uz jsem na to prisel... Ten FileOpen otevira soubor a vytvori handler,
takze kdyz chci provest zapis do souboru tak to hodi chybu protoze uz je otevrenej tim FileOpen... Jsem myslel, ze je to na testovani zdali je soubor otevren... Tak budu asi muset z programu tuto funkci vypustit protoze praci se soubory pomoci FileHandleru zatim neovladam... Kdyby nekdo vedel o nejakym srozumitelnym navodu tak sem s nim