ja mam tento uz asi 3 mesiace a som celkom spokojny. kvalita zvuku pomerne dobra aj z origo sluchatkami. jednoduche ovladanie len si treba zvyknut na ovladanie joestickom

http://shop.pocitac.sk/zbozi/teac-mp...spx?p=z:103218

priatelke som zohnal toto

http://shop.pocitac.sk/zbozi/teac-mp...aspx?p=z:88765

povedal by som ze je to takmer to iste hlavne co sa kvality zvuku az na dvojfarebny displej a trosku lepsie ovladanie. len je zas onieco vecsi


neodporucam tento

http://novypocitac.sk/hudobne-mp3-pr...ayer-1gb-green

pouzivam ho do garaze k starym bednam. ma softwareove muchy ako napr ked prehodis vela pesnicek po sebe zacne zamrzat alebo blbne ovladanie hlasitosti. vystupny signal ma dost nizku uroven a hlavne vobec nieje cisty.