Já musím vždy ještě zatrhnout "Skrýt režimy, které monitor neumí zobrazit" (na záložce Monitor v nastavení zobrazení). Pak Reforce funguje v pohodě i na mém monitoru připojeném pomocí BNC.
Já musím vždy ještě zatrhnout "Skrýt režimy, které monitor neumí zobrazit" (na záložce Monitor v nastavení zobrazení). Pak Reforce funguje v pohodě i na mém monitoru připojeném pomocí BNC.
Gigabyte GA-MA78G-DS3H, Athlon 64 X2 5050+, 6GB RAM, 2X WD6400AAKS 640GB, integrovaný zvuk i grafika, zdroj SEASONIC S12-550 Energy+, AverTV DVB-T Volar X, Samsung SH-203B, Logitech MX-518
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)