kazdej rozumnej clovek si stejne pocka jak dopadne pulka listopadu
C2D 3,4 Ghz & HD 3870
Toto téma si právě prohlíží 3 uživatelů. (0 registrovaných a 3 anonymních)
Zobrazit klíčová slova
Pravidla fóra