Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Pentium M @ 2.6GHz nezvlada full HD prehravanie?

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #5

    Standardní Re: Pentium M @ 2.6GHz nezvlada full HD prehravanie?

    Zalezi na formatu - MPEG2 by to v 1080p/i prehrat mohlo, 1080p v h264 nepripada v uvahu - mne to i s dualcore optimalizovanym Cyberlink kodekem vytizi obe jadra na 80% - Core2Duo 3.15GHz.

    Jinak 720p h264 je schopen jakz takz prehrat i Celeron M 1.3 ale pouze s kodekem CoreAVC. FFDshow je vyrazne narocnejsi (ale ma nejspis lepsi kvalitu obrazu).

    Na H264 muzes zkusit CoreAVC, na MPEG2 pouzivam cyberlink kodek s podporou AVIVO - obsahuje ho prehravac PowerDVD.
    Naposledy upravil Caleb; 20.10.2007 v 12:44.
    Audiotrak Prodigy HD2 (2xOPA2134PA + LT1364) => Little Dot I+ (WE408A + AD8022) => Sennheiser HD555@595
    Asus Xonar D1 => Technics SU-A800 => Tesla 2xARN6608 + ARV-104

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Odpovědí: 140
    Poslední příspěvek: 27.01.2009, 21:55
  2. Jak s velkym HD na Pentium 1?
    Založil Mikus v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 10.05.2003, 19:30
  3. Genuine Intel, Family 15,step1=???
    Založil imported_Tuleň v sekci fóra Intel procesory
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 12.02.2003, 23:50

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •