Zalezi na formatu - MPEG2 by to v 1080p/i prehrat mohlo, 1080p v h264 nepripada v uvahu - mne to i s dualcore optimalizovanym Cyberlink kodekem vytizi obe jadra na 80% - Core2Duo 3.15GHz.
Jinak 720p h264 je schopen jakz takz prehrat i Celeron M 1.3 ale pouze s kodekem CoreAVC. FFDshow je vyrazne narocnejsi (ale ma nejspis lepsi kvalitu obrazu).
Na H264 muzes zkusit CoreAVC, na MPEG2 pouzivam cyberlink kodek s podporou AVIVO - obsahuje ho prehravac PowerDVD.




Odpověď s citací