Citace Původně odeslal Gizmo_CZ Zobrazit příspěvek
Ano s tím souhlasím, ale zase SP3 bude dobrý pro toho, kdo bude Widle instalovat buď jako nové, nebo po pádu systému. Což je bohužel hodně časté

Už teď, když instaluju systém (XP SP2 Prof), tak ten potom stáhne cca 300Mb aktualizací a i když mám net 1Mb/s tak to dost trvá a obtěžuje! A ne jen časem! Si vem, že Widle po těchto aktualizacích mají cca 2.5Gb!! A aby jsi to "stáhl" na rozumnou velikost (cca 1.5Gb) tak pak musíš smazat vše ve složce Download kam se to vše stahuje a pak ješte promazat samotné Widle od záloh aktualizací! Je to šílená otrava!!!

Tak šup sem s SP3!!
Coze? Tech 2.5GB beres odkud? Mam tady novou instalaci XP PRO a ma 1.1GB. Aktualizaci je skoro presne 60 nebo 80MB v zavislosti na pritomnosti .NET baliku a podobne. Fakt nechapu, kde ty cisla beres.

Edit: at nezeru, Office 2003 si stahne dalsich cca 100MB aktualizaci.