fyzicky som ho nikdy neresetoval, len pri zmene nastaveni, som dal mozno reboot, ale teraz sa my uz dlhsie drzi 10.0.0.2
fyzicky som ho nikdy neresetoval, len pri zmene nastaveni, som dal mozno reboot, ale teraz sa my uz dlhsie drzi 10.0.0.2
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)