Tak koukam na ten review a musim rict ze to nevypada zle...Kazdopadne jsem spokojen se svym VF-900Cu na X1950Pro,ale do budoucna na nejakou pripadnou GF8800 a podobne si myslim by to nebyla spatna volba.Ted jen zalezi na tom,jaky chladici vykon to v praxi bude mit.Doufam ze vyborny.