Kvituji s povděkem fotky vnitřků. Jinak je to asi nejhorší "test" zdrojů, co pamatuji. Mimo toho, že prakticky nic netestuje, je tam spousta až tragikomických věcí, za všechno zmíním jen měření otáček fanů (aby se někdo nedivil, proč si nemůže v krámě koupit Addu, YateLoon nebo podobný fan, který by točil přes 2000 rpm a nebyl slyšet ) nebo konečné hodnocení, kde jsou jako hlavní plusy zmíněny např. rebrand Fortronu za vyšší cenu .

btw: a LC Power musí být v OEM teď fakt levný, když už na něj povýšil i Tt se svými "super nejlepšími TOUGH zdroji", které používají nejlevnější dostupná střeva bez ohledu na dopady. Ostatně Tt je kvalitou své produkce vůbec proslulý na všech frontách.