Mno ja mel stesti za BH6 ma svaba v patici, takhle sem to vzal do GM a pohoda...nechces zkusit toho svaba mikropajkou odpajet? Nak
Mno ja mel stesti za BH6 ma svaba v patici, takhle sem to vzal do GM a pohoda...nechces zkusit toho svaba mikropajkou odpajet? Nak
Athlon XP-M 2,4GHz
Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)