Citace Původně odeslal ricixxx Zobrazit příspěvek
Cize s toho vyplyva jedine to - ze s toho nic nevyplyva Je to v prdeli clovek nevie pokial mu to nepada ze aka je vlastne real teplota, ale tak sahnutim na cpu cooler sa da orientacne zistit ci sa cpu uz nepripeka, ja mam freezera a teplota mi pri load ukazuje v tat 81st a xladic je pritom vlazny (nasadeny je dobre - pre rypalov )
To je pekna blbost,vzdyt staci jit do biosu a tam to mas vsechno a na beton vypsany jak to fakt je,a jak to zjistit pri hrani hry?Ja bych to resetl na tvrdo a skocil do biosu,tak to delam a mam klid a vim ze ty hodnoty jsou spravne.