Citace Původně odeslal Caleb Zobrazit příspěvek
Tak prave odezvu systemu resi vista celkem dost. Total commandera mam otevreneho do 2 sek od kliknutii na ikonku prakticky kdykoliv.
Přesně tak, startování aplikací je i po delším používání výrazně živější než u stejně starých XP, nehledě na další pomoc v podobě ReadyBoost...