Výsledky 1 až 25 z 242

Téma: Databáze DVD medií

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #33
    Moderátor mince Avatar uživatele peta303
    Založen
    21.09.2003
    Bydliště
    PHA 4
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 417
    Vliv
    320

    Standardní Re: Databáze DVD medií

    Jeden takový tip, poslední rok používám (potom, co se začaly citelně zhoršovat Verbatimky a narazil jsem na celou vadnou sérii 8x +R MBI) k naprosté spokojenosti DAXONy (BenQ a v poslední době část Imationů). V 3520 @16x a v 2500 @8x vynikající, při 16x lepší, než Verbatimky a dokonce i MBI. Ale je pravda, že 8x Ricoh byl 8x Ricoh.

    Doplnil jsem obrázky (čtení Daxona v DV-516E a KProbe test Daxona 8x v 2500A, TDK 16x v 3520A, Daxonu 16x v 3520A a čtení Daxona Toshibou 1712), nicméně spíš než na KProbe dám na to, jak si s tím poradí mechaniky (jednak ten Samsung neumí jet 4x CLV jako LiteOn, takže jede 4-8x a v DVD-ROM při čtení může rychlost padat i velmi výrazně a v KProbe nijak moc chyb být nemusí, vyzkouším nějaké takové médium - konkrétně Verbatimku z poslední mnou kupované várky - a dám ji sem - i srovnání s médii koupenými nedlouho předtím).

    Mimochodem ta DVD-ROM, z níž dole dávám náhled z CDSpeedu (TEAC DV-516E první generace, tedy mediatekový Pioneer 118/119, mechanika, která neskutečně dlouho načítá jakékoli médium a při seeku vydává příšerné pazvuky a na špatná média je háklivější jak NEC 2500A) čte DVD-R 2-6x, DVD+R podle specifikací číst neumí. Toshiba čtení DVD+R vytáhla na 17x, což je velmi pěkné, u Verbatimek je pro ni strop 14x.
    Přiložené obrázky Přiložené obrázky
    Naposledy upravil peta303; 04.10.2007 v 18:24. Důvod: doplnění obrázků
    NB DELL E5480 (i5 7440HQ, 16 GB DDR4 Micron, 1 TB Micron M.2)
    PC Athlon X2 4600+, AC Alpine 64, ASUS M2A-VM, 4 GB DDR2 Transcend, HD2400 PRO, SB Live!, 3,5" TEAC, NEC ND-3520A, NEC AD-7203A, Transcend SSD 370 / 120, WD RED 2 TB, Fortron 400 PNF, EC ML-5410A, Chicony 2961, Genius NSO+, TESLA AZS 223 + TESLA ARS 1014, TESLA NC 470, TESLA SM 260, TESLA SM 261, TESLA B-101, HP 5820, 2x DELL 2009Wfp
    PC2 DELL Optiplex 3050 (i5 7500, 16 GB DDR4 Micron, HD5450, 500 GB Micron M.2, 2 TB 2,5" Seagate, DELL 2009Wt
    photo Nikon D90, Nikkor 18-70, Nikkor 24-120, Sigma 70-300, SB800

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)

Podobná témata

  1. FAQ DvD to DivX
    Založil AjsTi v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 186
    Poslední příspěvek: 04.01.2010, 20:56
  2. Nestálá kvalita DVD médií?
    Založil Eagle v sekci fóra Optické, přenosné a jiné disk(et)y
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 23.05.2005, 21:25
  3. LG 4120b a trhanie (alebo bez konca DVD filmov v stol. DVD)
    Založil Hezo v sekci fóra Optické, přenosné a jiné disk(et)y
    Odpovědí: 16
    Poslední příspěvek: 16.02.2005, 19:11
  4. Reklamace medii DVD - Softcom
    Založil Aigor v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 06.01.2005, 07:45
  5. AKU DVD
    Založil KOVO v sekci fóra Optické, přenosné a jiné disk(et)y
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 28.12.2003, 12:36

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •