ICE29: tak tomuhle rozumím a pokud je přístup takový, tak nezbývá než popřát, nechť se to brzo vyřeší (ono to takové 2-3 roky bude trvat i když se do toho opřou, ale hlavně ať se opřou ).

Vypadá to dobře, líbí se mi to tělo, pěkně řešený AF - a grip je zezadu slušně posetý . (sranda je, že Minoltí menu se za n posledních let prakticky nezměnilo, ale ono je to dobře, nebylo moc proč)