No keď kamošovi ide 1700+ na 150MHz a tebe 1600+ na 160 tak ho skús presvedčiť, nech Ti ju zamení... On bude mať vyšší výkon (pokiaľ sa nechystá odomykať a taktovať vyššou FSB) a Tebe pôjde na minimálne na 160*10,5... Po odomknutí by mohol zvládnuť aj viac...Původně odeslal Sledge Hammer
![]()
A obaja budete spokojní... Či nie ?![]()





Odpověď s citací