Citace Původně odeslal Sledge Hammer
Čau chlapi,takže veci se pohli tímhle směrem.Ten bios 2909 tam teď mám ale situace se nezměnila tudíž nic moc.Když přidám těm pamětem +0.3 V tak to na těch 140 docela jede i ve Windows XP dobrý.Ale třeba na 146 při 1,85 V na procesor zase nenajede post.Tak jsem zkoušel místo mých DDR 400 kámošovo DDR 333 při stejných nastaveních zase všude tma.Pamětma to nejspíš nebude. Pak zkouším od jinýho kolegy procesor Athlon XP 1600+ ten mu jede stable na 10,5*150 napetí default na desce MSI KT266 Pro 2 tuším s RAM DDR 266.Tak to dám ke mě tedy EPOX 8K5A2+ Athlon XP 1600+ a KingMax DDR 400 a ten kousek mi jede jako jemu na 150 v pohodě i na 160 ultra stable na 166 mi to najelo i do Win XP ale za pár vteřin následovala modrá smrt.Ale určitě by to šlo stabilizovat.Zajímavý zase je že na tý MSI Kt 266 ten můj procesor jede i na těch 150 ve Win a mě nenajede ani post.Takže jsem z toho docela janek.Asi tý EPOXE nesedí můj zelený XP 1700+ tak se mi to jeví.Až bude zkusím novej bios zatím ZDAR.

Díky všem kteří se mi snažili poradit.
No keď kamošovi ide 1700+ na 150MHz a tebe 1600+ na 160 tak ho skús presvedčiť, nech Ti ju zamení... On bude mať vyšší výkon (pokiaľ sa nechystá odomykať a taktovať vyššou FSB) a Tebe pôjde na minimálne na 160*10,5... Po odomknutí by mohol zvládnuť aj viac...
A obaja budete spokojní... Či nie ?