ad1) S tim rozepnutim, no jo pusobi no
ad2) Treti je naprosto zamerne takova pletovka a i obloha celkove barvy, chtel jsem neco originalniho. Ale i z webdesignu vim, ze tahle kombo barev se libi úzke skupine lidi
ad3) asi mas pravdu no, ale me to osobne nevadi, nevim no..
edit: jo jeste k te druhe no, vypada to tak bohuzel no.. nakonec to nevyslo tak jak jsem si predstavoval no Me se to taky nelibi no, ale dal jsem to sem no.