S tim zdrojem jsem stejne pocital, tenhle neutahne ani 3 HDD + mechaniku, takze to by nebyl problem...fakt je ze cpat ted 2,5k do karty kterou za rok uz zas nebudu moct pouzit pri upgradu je asi zbytecny, sice bych ji mohl zas prodat ale s tim jak rychle tomu klesa cena bych si moc nepomohl..cekal jsem ze tu svoji sracku prodam aspon za litrik, asi jsem zaspal dobu vic nez jsem myslelno podivam se na nejaky x1650/x1950, jestli bude nejaka hodne dobra nabidka tak o tom jeste zauvazuju, jinak zustanu jeste chvili v praveku
![]()





Odpověď s citací