Citace Původně odeslal Camillek Zobrazit příspěvek
OT: Mám pocit, že na tomto thredu je vidět, že technologie pokročili a že tento thred přestává mít smysl, protože nuly jasně válcují jakékoliv další hodnoty. Což je samozřejmě jen a jen dobře. Přeji i ostatním takto bezvadné monitory. Camillek
U me nuly bohuzel nevalcuji
Mam Samsung 931BW - 1 vadny pixel v levem dolnim rohu.