Citace Původně odeslal e1 Zobrazit příspěvek
Zatial na eneloopky nemôžem povedať ani jedno zlé slovo. Vydržia mi dlho a samovybíjanie naozaj nie je. Už nemusím riešiť kapacitu batériíí keď raz za čas idem fotiť s bleskom. Batérie som nabil, tak sú nabité, bodka.
Potvrzuji, mám je do blesku ze stejného důvodu jako e1. A taky je používám do univerzálního dálkového ovládání, kde měním po půl roce...