Citace Původně odeslal jan555 Zobrazit příspěvek
Sice to má pramalou souvislost, ale pravda to je. Víc než Corsair za to ale může Seasonic, který je uvnitř, u Sharkoonu je to Enermax, atd., atd.
Ano, já tenkrát kupoval Sharkoon SilentStorm, protože to byl převlečenej Enermax NoiseTacker jen s jinýma větrákama - nepatrně tišší a hlavně levnější.
No a teď jsem koupil Corsaira, protože to je Seasonic s jiným větrákem a jinak nastavenou regulací = tišší a levnější.