tak jsem to zkousel v riva tuner a z defaultnich 580/1404 jsem to zkusil pretaktovat na 620/1500 a jelo to v pohode. ale vzhledem k tomu, ze mi to hodilo v 3D marku 06 jen o 200 bodu vic, tak nevim, jestli ma smysl to taktovat. po pretaktu jsem mel 4960 bodu. a mam zatim netaktlyho C2D E4300