nebylo by rovnou lepsi se sejit na pivu debatovat a potom se pohadat...bylo by to skoro bez namahy a 2mesicu foceni)))) call me saboteur ba ne zlaciapka to mysli dobre...ja sem ale skarohlid
nebylo by rovnou lepsi se sejit na pivu debatovat a potom se pohadat...bylo by to skoro bez namahy a 2mesicu foceni)))) call me saboteur ba ne zlaciapka to mysli dobre...ja sem ale skarohlid
Spousta vice ci mene uzitecnych veci a zivot okolo...jdete se projit.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)