Citace Původně odeslal RayeR Zobrazit příspěvek
Jee, BJC250 sem mel taky, ale me spis zaschnul ink. v tryskach kdyz sem ji dlouho nepouzival, takze sem se o plneni ani nepokousel. No vzhledem k tomu, ze original cernej ink stoji neska od dost vic nez je realna cena ty tiskarny, tak je tohle celkem zajimavej experiment
Ale uz sem si repasnul laser, takze mam po problemech
Jestli se budes nudit , tak si zkus koupit lih a prozen pres napln a s nejvetsi pravdepodobnosti se ty trysky procisti .

Ted naposledy jsem plnil jedne zname nejake starsi HPcko(uz si nepamatuju nazev), kazdopadne jsem dospel k zjisteni, ze na starsi tiskarny je to uplne idelani, protoze ty nezvladaji tisknout tak rychle, takze to co vytisknete se nerozmazava.

Tenhle problem jsem mel prave s mym HPckem(1315), krapet se to mazalo - tak me prave napadlo do toho inkoustu soupnout trochu lihu , aby to rychleji vyschlo pri tisku. Zaver je ten ze to pomohlo, mozna se to krapet rozpije, ale ucel to splnilo. Na dokumenty supr. Vytisknul jsem s tim 200 strankove skripta. Kazdopadne na tisk cernobilich fotek to neni...
Mnoo ted akorat cekam, kdy mi zaschne cela cartridge pripadne co ten lih s tim vevnitr udela...