A co vmware a nebo jiny podobny soft? To by neslo? Minimalne to, ze by se na to hodil linux a na nej vmware s win. To by jit melo, otazka nakolik to bude pouzitelne ....
A co vmware a nebo jiny podobny soft? To by neslo? Minimalne to, ze by se na to hodil linux a na nej vmware s win. To by jit melo, otazka nakolik to bude pouzitelne ....
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)