mno myslim prave, ze ty veci v popredi delaj tu fotku hodne zajimavou, bez nich by to byla fotka zapadu slunce nad sidilistem.. pekna kycovka, ale nic vic.. imho teda
kdyz sem na ni poprve koukal tak sem taky skoro vubec nevedel co to je, puvodne sem myslel ze to je fotka nejake police v uberguruove pokoji s plakatem v pozadi..