Výsledky 1 až 25 z 764

Téma: Skodik

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: Skodik

    Zdravicko,
    tak si s tim IR porad pohravam a uz jsem to trochu zase vychytal vice snad

    Nachodsky zamek - InfraRed

    Pro zobrazení ve větším rozlišení klikněte zde.


    Nachodsky zamek - Colour

    Pro zobrazení ve větším rozlišení klikněte zde.


    Zajimalo by me co Vam libi vice, me osobne to IR, ale to je tim, ze ja na ten zamek koukam skoro kazdy den, takze BW ala IR je pro me zmena, ktera je pro me zajimavejsi, tedy moc objektivne se rozhodnout nemohu.

    A nakonec spise takovou jen na ukazku, co IR umi, motiv je celkem o nicem, nemyslim ze to moc nekoho zaujme, ale tak pro ukazku treba, ze
    Nachod - InfraRed

    Pro zobrazení ve větším rozlišení klikněte zde.


    Predem diky za komentare, Skodik

  2. #2
    Moderátor Avatar uživatele wong
    Založen
    08.11.2002
    Bydliště
    Brno
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 452
    Vliv
    322

    Standardní Re: Skodik

    Zamek se mi vic libi IR.

    A u toho Nachodu se mi hodne libi zpracovani

    Skoda, ze podle toho co jsem cetl, tak moje Tokina i Canon 28-105 delaji fleky pri pouziti IR...

  3. #3

    Standardní Re: Skodik

    Zdravicko,
    tak zase neco prinasim, tentokrat z JAZZ&BLUES hudebniho vecera Náchodské Prima sezóny. Je to jen trochu vytazene, ale sum zcela puvodni, az se divim, ze vypada takhle hezky skoro az analogove

    Annabase

    Pro zobrazení ve větším rozlišení klikněte zde.


    Co na to rikate? Predem dik za kazdej nazor! Skodik

  4. #4

    Standardní Re: Skodik

    objekt by este usiel, ale pozadie? ten kabel vpravo, ta tmava vec vlavo? je to take hrozne rozbite a kompozicne dost nedotiahnute ... BW to nezachrani .)
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  5. #5

    Standardní Re: Skodik

    Dik za nazor, ale prave kompozicne me to nepripadlo spatne, ten "kabel" nalevo budiz, ale reprak napravo si myslim ze tam patri, objekt s nim nesplyva a bez nej by to imho bylo dost prazdne, to jsi jako myslel ze by to bylo lepsi s jednolitym pozadim?

    Spis bych trochu sam sebe pokaral za TK, presneji za obcasne prepaly, ale ve vyslednem dojmu mi to nevadi, je to takove hightkontrast no.

    Presto dik moc za jiny pohled na vec! Skodik

  6. #6

    Standardní Re: Skodik

    Zdravicko,
    předevčírem se konala další prima akce Náchodské Prima sezóny, tentokrát hudební večer zaměřený převážně na rock. Akce to byla opět velmi povedená, a tak jsou snad povedené i fotky

    Revelation

    Pro zobrazení ve větším rozlišení klikněte zde.


    Protože (1)

    Pro zobrazení ve větším rozlišení klikněte zde.


    Protože (2)

    Pro zobrazení ve větším rozlišení klikněte zde.


    Prokel

    Pro zobrazení ve větším rozlišení klikněte zde.


    Protože (3)

    Pro zobrazení ve větším rozlišení klikněte zde.


    Kompletní shrnutí klubových fotek, nejen z této akce:
    Skodik.info: Portréty a momentky různých kapel

    Predem diky za komentare! Skodik

  7. #7

    Standardní Re: Skodik

    Můžu někde na internetu sehnat video z této akce?
    Vše má svůj čas...

  8. #8

    Standardní Re: Skodik

    ty jo to netusim, vim ze tam byl nejaky "profi" kameraman, ale zda to nekde bude nevim.. proc se ptas?

  9. #9

    Standardní Re: Skodik

    Rád bych si poslech nějakou tu kapelku, nevíš seznam kapel co tam byl?
    Vše má svůj čas...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •