Citace Původně odeslal milka Zobrazit příspěvek
No Petkova rada (5200 az 5700) taky byla jen marketink na dx9. A jak se ukazalo, uzivatele radeji zustaly u GF4200ti. Neboli obyc uzivatel se stejnak spokoji jen s onboard grafickou kartou... a jakmile mu prestane stacit, zacne patrat po pomeru cena/vykon..
Z pětkový řady geforce nebya žádná použitelná v DX9. Byl jsem majitelem FX5900XT leadteka, nádherná karta a OC na 515/933, cimž jsem porážel i 5950ultru, no jo, ale stejně jsem ji, po tom co jsem viděl co to předvádí, do měsíce prodal a vrátil se k GF4TI. Ale Nvidia by se měla ze svých chyb spíš poučit. Jak se teď ukázalo, že 8800GTS má jen 32 jednotek, tak to je pěkně zlý. To ji nedává šanci se udržet ve starech hrách, ale ani žádnou šanci uplatnit technologie v těch novejch, na to ta karta prostě stačit nebude. Vypadá to špatně.