Z pětkový řady geforce nebya žádná použitelná v DX9. Byl jsem majitelem FX5900XT leadteka, nádherná karta a OC na 515/933, cimž jsem porážel i 5950ultru, no jo, ale stejně jsem ji, po tom co jsem viděl co to předvádí, do měsíce prodal a vrátil se k GF4TI. Ale Nvidia by se měla ze svých chyb spíš poučit. Jak se teď ukázalo, že 8800GTS má jen 32 jednotek, tak to je pěkně zlý. To ji nedává šanci se udržet ve starech hrách, ale ani žádnou šanci uplatnit technologie v těch novejch, na to ta karta prostě stačit nebude. Vypadá to špatně.





Odpověď s citací