To bylo první, co sem udělal. Dva soubory, jeden 1GB a druhej 800MB, ale je to stejný.
Tak už vím, čím to je. Pěkně sem si naběhnul. Ty karty se dělají ve třech barvách a rychlostech. Mám samozřejmně tu oranžovou - nejpomalejší.
To bylo první, co sem udělal. Dva soubory, jeden 1GB a druhej 800MB, ale je to stejný.
Tak už vím, čím to je. Pěkně sem si naběhnul. Ty karty se dělají ve třech barvách a rychlostech. Mám samozřejmně tu oranžovou - nejpomalejší.
Naposledy upravil hafca; 03.04.2007 v 16:21. Důvod: smutné zjištění
tak sem poridil ne zrovna flashku, ale chovani to ma podobny
Maxtor OneTouch III Mini Edition - 120GB
HD Tune: Maxtor OneTouch III Benchmark
Transfer Rate Minimum : 19.4 MB/sec
Transfer Rate Maximum : 22.6 MB/sec
Transfer Rate Average : 21.1 MB/sec
Access Time : 16.6 ms
Burst Rate : 21.3 MB/sec
CPU Usage : 17.2%
jede to pres jeden usb kabel (na kterym je pro pripad nouze jeste druhy usbcko) ... instalace vlastne zadna ... perfektni zalohovaci software ... tichy ... chladny ... maly ... lehky ... nelituju penez(oproti externimu boxu na 3,5" disky maximalni spokojenost)
Tenhle post neni o rychlosti, tak se omlouvam, ale tahle novinka Sandisku stoji za zminku co se funkcnosti tyce. SanDisk Cruzer® Contour™ USB Flash Drive
http://www.youtube.com/watch?v=SjD_-X66AP8
| P67 + 2500K@silent |
ASAP modul na Asus P5B-Plus VE:
Transfer Rate Minimum : 12.3 MB/sec
Transfer Rate Maximum : 13.2 MB/sec
Transfer Rate Average : 13.0 MB/sec
Access Time : 1.6 ms
Burst Rate : 13.2 MB/sec
CPU Usage : 5.8 %
Naposledy upravil jan555; 19.05.2007 v 09:48.
[PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
[Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)
Trochu jsem pozapomněl...reklamace voyagera dopadla dobře - 29 dnía funguje výborně. dokonce hrubě přes specifikace
zápis 21.5MB/s
čtení 33MB/s
jsem naměřil při kopírování velkých souborů v TCmd 6.02 na DFI nf4ultra.
MB: DFI LanParty UT Ultra-D, CPU: AMD® Athlon X2 3800+@280*10, Thermaltake Tower 112+80mm RAM: ADATA DDR500 2x1GB 3-4-4-8- 1T, 9/10, 2.8v
VGA: HIS x800GT 256MB GDDR3Audio: SB Live! 5.1,Inspire 5300 HDD: WDC600JB DVD: Toshiba SD-M1612,Case: NitroAX, Monitor: LG Flatron 1915s
NET: 5+5mbps www.volyne.net ROUTER: PII 400MHz, 128RAM, CF flash, StarOS
Tak jsem kupoval kámošovi 2GB USB2.0 TRANSCEND JetFlashV90C: http://www.barbone.cz/?stiid=64166&s...20JetFlashV90C
a můžu vřele doporučit. Je fakt mrňavá (použití dodaného řetízku na klíčku je nutnost - jinak jí imho obratem ztratíte), pouzdro je z jednolitého kusu kovu, který nepromáčknu prsty ani o chlup. A ve velmi příjemném rozporu s hodnotami udanými výrobcem (read 9-10 MBps) je rychlost:
Transfer Rate Minimum : 21.3 MB/sec
Transfer Rate Maximum : 25.0 MB/sec
Transfer Rate Average : 24.7 MB/sec
Access Time : 0.5 ms
Burst Rate : 25.2 MB/sec
CPU Usage : 11.1 %
Nevýhodu vidím pouze v tom, že nemá diodku, ale to může být pro jiné i výhoda.
[PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
[Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)
AMD Ryzen 5 5600X + SilentiumPC Fera 5, Gigabyte AORUS B550 Elite V2, 32GB Corsair Vengeance LPX DDR4 3200Mhz, Gigabyte Windforce x2 RTX 4070 OC 12GB, Creative SB Audigy Rx + Logitech Z-5450 WiFi + HyperX Cloud II WiFi, M.2 NVME SAMSUNG 990 EVO PLUS 2TB + Toshiba X300 4TB + Samsung F1 HD753LJ 750GB 32MB, BD±RW LG, Be quiet! Power Zone 2 750W, case Zalman Z1, keyboard MSI Vigor GK50 mechanic, 27" curve LED Gigabyte AORUS CV27F 165Hz => Win11 Pro x64, 55" 4K UHD TV LG 55UJ7507 |NoteBook: DELL Latitude E5420|
tak i po dost dlouhy dobe pouzivani, zvlast v semestru, kdy jel 12h denne, ho muzu porad doporucitted teda obcas pri prehravani mp3 ve foobaru (pri normalnich datovejch prenosech sem problem nezaznamenal) uvnitr tak jemne lupe
a prehravani se zastavi ... a tak za dve tri vteriny se zas rozjede ... tezko rict, cemu to pripisovat
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)