líbí, snad jen krom Benjaming Band (4). U všech příjemná dof, i vyvážení bílé. celkově velmi nadpůměrné![]()
líbí, snad jen krom Benjaming Band (4). U všech příjemná dof, i vyvážení bílé. celkově velmi nadpůměrné![]()
Nikon D50/70 + spousta hraček.Prace D3 + 14/2,8 + 24-70/2,8
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)