Zdar, tak jsem dneska poprve haluzil s IR naostro venku a vubec s fotakem po zime
http://www.skodik.info/prechodne/v-beloves_ir_color.jpg
http://www.skodik.info/prechodne/v-beloves_ir_bw.jpg
No doufam, ze je to o poznani lepsi, tohle uz je tedy taky na 1454 ale to vliv nema takovy si myslim. Ten orizlej strom z vrchu vim no.. kua.. jinak tam nejsou zadne upravy pro zlepseni kvality, jako denoise treba, to by se dalo jeste vychytat a bylo by to imho jeste kapku lepsi.
btw, a jaka verze se Vam libi vice? Jo a jeste musim dodat, vitr svina no, svina
Je to jen zahrivacka, jak se s tim ucim, doufam ze to bude jen a jen lepsiAle presto diky za komenty! Skodik






Odpověď s citací