Citace Původně odeslal Matio Zobrazit příspěvek
- náklady na administraci: Na co? Proč by mě jako soukromou osobu měly zajímat náklady na administraci?
- náklady na údržbu: Údržbu operačního systému jsem schopen si udělat sám, HW záležitosti řeší servis
- náklady na opravy: Jistě i ostatní firmy, ne jen IBM, poskytují dobrý servis
- školení, inovace: u ntb asi zbytečné tohle zmiňovat
- servisní náklady a škody způsobené nefunkčností systému: Myslím, že tohle mě jako soukromou osobu opět nemusí zajímat. Neumím si představit, jak budu IBM v případě ztráty dat dokazovat, že mi kvůli tomu utekla zakázka například za 100 000kč a žádat po nich kompenzaci.
1. ok, toto ta pri jednom kompe trapit nemusi
2. toto uz by malo, pretoze reinstall systemu a ci jeho recovery a podobne srandicky zaberu kludne XX hodin casu viem ze to ide urobit aplikaciami tretich stran, ale to vyzaduje know-how a cas ... a to stoji peniaze alebo ma financnu hodnotu minimalne
3. preprava, naklady neuznanych reklamacii, naklady na opravy vlastnym poskodenim (complet care dell riesi vsetko ) getronics je gut, ale hento je ciste amilo, najvacsi low-end co FSC vyraba a to znamena vselico (mimo ine dost strasnu klavesnicu)
4. ok, nedolezite
5. viz vyssie, profi stroje toto riesia, len im musis dat sancu (tj. napr externy disk na automaticky backup, alebo aspon miesto na tom vnutornom.

Stale sa tu riesi ze sukromnika nezaujima mna osobne toto zaujima mozno viacej ako mojho zamestnavatela (moja strata casu)