určite to neobchádza, lebo takto kopírujem asi 3-5 MB/s, cez net ťahám maximálne 512 kB/s![]()
určite to neobchádza, lebo takto kopírujem asi 3-5 MB/s, cez net ťahám maximálne 512 kB/s![]()
Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)