Výsledky 1 až 25 z 86

Téma: nVidia GeForce 8600GTS/GT

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #5
    Uhrovitý puberťák minceVIP Avatar uživatele Darth Maul
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    PRAHA - Kunratice
    Věk
    57
    Příspěvky
    6 177
    Vliv
    385

    Standardní Re: nVidia GeForce 8600GTS/GT

    Citace Původně odeslal THX Zobrazit příspěvek
    bude lacnejsia, lebo je len 128 bit (lacnejsie pcb) a ma mensi chip
    No jen aby - 7950GT v té době může stát kolem 5000-5500 Kč...
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=44246
    Naposledy upravil Darth Maul; 20.03.2007 v 19:46.
    MAUL: XEON 3350, ASUS P5Q-E, 4GB Corsair DDR2-1066, GB 6850/1GB, 2x1,5TB WD15EADS, Samsung SH-S203B, 24“ LCD DELL 2408WFPp, Antec Solo, Corsair HX620W
    KRISSS: C2D E8400, GB EP35-DS3, 2GB Kingston DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, ASUS CB-5216A, 26“ LG W2600HP-BF, Seasonic 430W
    MAULÍK: C2Q Q6600, GB EP35-DS3R, 2GB Corsair DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, Plextor PX-116A, 22“ LG Flatron L226W, Corsair VX450W

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. MPlayer, problem s video driverem
    Založil Lopan v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 34
    Poslední příspěvek: 19.12.2006, 12:05
  2. nVidia ForceWare 84.15 WHQL
    Založil .:::iGor:::. v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 17.03.2006, 19:16
  3. Srovnani 60 grafik v 16 testech - 3D hitparada (PCtuning)
    Založil Mirek v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 20.04.2004, 21:50
  4. Kde mam stiahnut drivery na Rivu TNT?
    Založil Rainbow v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 23
    Poslední příspěvek: 11.04.2004, 19:06
  5. Detonator 45.20 - Windows 2000/XP
    Založil m4jty v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 28.07.2003, 08:49

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •