Jedik, ale tohle všechno umí naprosto všechny VIA KT400 desky!!! Stačí mít dobře nastavený northbridge a southbridge. Gigabyte 7VAX má nastavení defacto totožné s tím Soyo.
Na Nforce2 se nedá vyladit skoro nic, jdou jen napravit bugy, které Nvidia nasekala v nastavení IDE timingů a součtů DIOR/DIOW .
Nastavení PCI nejde skoro vůbec zlepšit, a nastavení AGP nemá cenu komentovat, tam to Nvidia dost zmrvila.
Ale taky co čekat od nováčka na poli chipsetů pro základní desky...