Verzi biosu mam posledni, z 12/4/2002. Pretaktovano nemam... Je mozne, ze by byl problem v biosu? Uz jsem s touhle deskou jednou problem s Biosem mel - kdyz jsem povesil na hpt372 disk, pocitac nepresel pres inicializaci prave hpt372-ky.. po flashnuti noveho biosu (nynejsiho) se "downgradovala" verze biosu hpt372-ky na, tusim, 2.32 a jede to v pohode. Jen ty pameti me ted zlobi... Jak uz jsem psal - jeden modul v prvnim slotu jede bez problemu, ale jakakoli kombinace pameti v dimm slotech 1,2,3 (manual jsem cetl nekolikrat vice nez podrobne ) konci kurzorem misto inicializace hpt372 a konec.. Casovani mely vsechny pameti stejne - by spd - 2,5-7-3-3