Tak jsem hodil AGP clock na 75. Vsechno je OK. FSB mam na 170MHz. Nestezuju si na ni.
Tak jsem hodil AGP clock na 75. Vsechno je OK. FSB mam na 170MHz. Nestezuju si na ni.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)