Skrin-Sunbeam Acrylic AC-HUVB - Middletower; DFI Lanparty UT nF4 Ultra SLI-DR; CPU AMD Athlon A64 4000+ 64-bit HT SanDiego socket 939 - Zalman; 2 x 1024MB G.Skill Extreme Series F1-4000USU2-2GBHZ ; Sapphire Atlantis ATI Radeon X850XT 256 MB VIVO, PCI-E (540@1180) ; HDD 30GB, HDD Hitachi Deskstar 250GB SATA II, HDD Maxtor 300GB 16MB SATA , Bezdrátový set Logitech MX 700, Genius SW-5.1 Home Theater , DVD±R BenQ DW 1640 Dual Layer , DVD±R LG GSA-4163B Dual Layer, Zdroj napájecí Blue Hiper Type R580W
pro jistotu asi fakt ten nlite... zvladnul sem v tom udelat SP2 instalaci i ja a fungovala napoprvy
Skrin-Sunbeam Acrylic AC-HUVB - Middletower; DFI Lanparty UT nF4 Ultra SLI-DR; CPU AMD Athlon A64 4000+ 64-bit HT SanDiego socket 939 - Zalman; 2 x 1024MB G.Skill Extreme Series F1-4000USU2-2GBHZ ; Sapphire Atlantis ATI Radeon X850XT 256 MB VIVO, PCI-E (540@1180) ; HDD 30GB, HDD Hitachi Deskstar 250GB SATA II, HDD Maxtor 300GB 16MB SATA , Bezdrátový set Logitech MX 700, Genius SW-5.1 Home Theater , DVD±R BenQ DW 1640 Dual Layer , DVD±R LG GSA-4163B Dual Layer, Zdroj napájecí Blue Hiper Type R580W
akorat si clovek musi dat pozor na odstranovani tech soucasti ... odstranil sem vetsinu veci podle hulanova (![]()
) navodu a vsechno se zdalo v pohode do doby, nez sem chtel nainstalovat ctecku na cipovy karty od banky ... takze s tim asi opatrne
![]()
Asi tak nejak. Udelal sem si v Nlitu imho peknou instalaci ,odstranil sem vse (taktez) podle Hulanova navodu a pak mi to nechtelo vubec bezet ,hazelo to porad nejaky chyby etc. Nlite je dobrej program ,jen to chce udrzet nejak aby to fungovalo.
MoBo: MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI CPU: Intel Core i9-13900K@NZXT Kraken Elite 360 RGB RAM: G.SKILL 64GB KIT DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5 RGB Black VGA: MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM 16G Storage: Samsung 980 PRO 1TB + 3x Samsung 980 PRO 2TB + HDD 2xWD Red 8TB Mouse: Logitech G502 X Plus Black Keyboard: Logitech G915 Lightspeed Case: NZXT H9 Flow Black PSU: EVGA SuperNOVA 1000 G6
Monitors: 27" Dell S2721DGF + 27" Dell P2720D Sound: Logitech Z407 Headset: Logitech G Pro X Wireless Other: Oculus Quest, NAS QNAP TS251 2x16TB Raid1
Mobile: Samsung Galaxy Z Fold 4 5G, Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, Samsung Galaxy Note10+, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Oura Ring 3
Gaming: PS5, PS3, PS Vita, Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch Classic, Nintendo Switch Lite, Steam Deck 1TB
V nLite pridavam jen zaplaty a nastavuju nejaky default hodnoty. Jinak radeji nic neodstranuji.
CPU: Intel Core2 Duo E8400 3.0 GHz ■ MB: Gigabyte GA-X48-DS4 ■ RAM: Corsair 4x 2 GB DDR2 1066 CL5 ■ VGA: Gainward 8996-Bliss 8800GTS 512MB, PCIE ■ HDD: Samsung SATA 300 GB + 500GB ■ DVD: LG GSA-H44N Silver ■ Case: Chieftec LCX-01SL-SL-B ■ Power Supply: Seasonic S12II-500 500 W ■ Mouse: Logitech MX1000 ■ Keyboard: Logitech Media Keyboard Elite ■ LCD: Eizo L887 ■ Watercooled: -
Notebook: Acer TravelMate 8202WLMi - 100 GB + Mouse Logitech G7
Když člověk ví, co dělá, může i odstraňovat (já se třeba při přípravě image uklikl a odstřelil gameport, ale budiž, nikdy jsem ho nepotřeboval a časem si případně vytvořím novou, tahle běží už rok super).
Co se ale určitě hodí, je spousta nastavení, přidání záplat a možnost vykopat hromadu balastu - mám tak XPčka, zabírající méně než 700 MB a startující na obou Athlonech XP mezi 22-24 sekundami. Z hecu jsem je nahodil na Pentium 200 (non-MMX), HX chipset, 96 MB RAM, 4,3GB WD - najedou za necelých 50 sekund a práce je v nich rozhodně svižnější, než u 98ček.
Co tím chci říci - nestrašte s odebíráním, pokud se vytvoří image na CD-RW, není třeba ani litovat nepovedeného pokusu.
NB DELL E5480 (i5 7440HQ, 16 GB DDR4 Micron, 1 TB Micron M.2)
PC Athlon X2 4600+, AC Alpine 64, ASUS M2A-VM, 4 GB DDR2 Transcend, HD2400 PRO, SB Live!, 3,5" TEAC, NEC ND-3520A, NEC AD-7203A, Transcend SSD 370 / 120, WD RED 2 TB, Fortron 400 PNF, EC ML-5410A, Chicony 2961, Genius NSO+, TESLA AZS 223 + TESLA ARS 1014, TESLA NC 470, TESLA SM 260, TESLA SM 261, TESLA B-101, HP 5820, 2x DELL 2009Wfp
PC2 DELL Optiplex 3050 (i5 7500, 16 GB DDR4 Micron, HD5450, 500 GB Micron M.2, 2 TB 2,5" Seagate, DELL 2009Wt
photo Nikon D90, Nikkor 18-70, Nikkor 24-120, Sigma 70-300, SB800
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)