Výsledky 1 až 25 z 49

Téma: Vlozeni service packu 2 do image originalniho windowsu ?

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: Vlozeni service packu 2 do image originalniho windowsu ?

    Citace Původně odeslal Jirime Zobrazit příspěvek
    Takze se mi to asi konecne povedlo.....Pote jsem odebral programem Magic ISO v image vse ze slozky i386 a nahradil vsim ze slozky C:\XPCD....
    Myslis,ze je to tak spravne ? Bude to fungovat ? jak jinak nez instalaci to zjistim ? Diky Jirka
    Co myslite je to takhle OK ? Bude to funkcni ? Jak to zjistim krome instalace
    Skrin-Sunbeam Acrylic AC-HUVB - Middletower; DFI Lanparty UT nF4 Ultra SLI-DR; CPU AMD Athlon A64 4000+ 64-bit HT SanDiego socket 939 - Zalman; 2 x 1024MB G.Skill Extreme Series F1-4000USU2-2GBHZ ; Sapphire Atlantis ATI Radeon X850XT 256 MB VIVO, PCI-E (540@1180) ; HDD 30GB, HDD Hitachi Deskstar 250GB SATA II, HDD Maxtor 300GB 16MB SATA , Bezdrátový set Logitech MX 700, Genius SW-5.1 Home Theater , DVD±R BenQ DW 1640 Dual Layer , DVD±R LG GSA-4163B Dual Layer, Zdroj napájecí Blue Hiper Type R580W

  2. #2
    Senior Member mince Avatar uživatele basik
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Heystack
    Příspěvky
    956
    Vliv
    297

    Standardní Re: Vlozeni service packu 2 do image originalniho windowsu ?

    pro jistotu asi fakt ten nlite ... zvladnul sem v tom udelat SP2 instalaci i ja a fungovala napoprvy

  3. #3

    Standardní Re: Vlozeni service packu 2 do image originalniho windowsu ?

    Citace Původně odeslal basik Zobrazit příspěvek
    pro jistotu asi fakt ten nlite ... zvladnul sem v tom udelat SP2 instalaci i ja a fungovala napoprvy
    OK tak jsem to udelal v tom nlite...bylo dost jednoduche....Nejak podezrele... Vypalim a pak zkusim.....Uvidime co z toho vznikne...
    Skrin-Sunbeam Acrylic AC-HUVB - Middletower; DFI Lanparty UT nF4 Ultra SLI-DR; CPU AMD Athlon A64 4000+ 64-bit HT SanDiego socket 939 - Zalman; 2 x 1024MB G.Skill Extreme Series F1-4000USU2-2GBHZ ; Sapphire Atlantis ATI Radeon X850XT 256 MB VIVO, PCI-E (540@1180) ; HDD 30GB, HDD Hitachi Deskstar 250GB SATA II, HDD Maxtor 300GB 16MB SATA , Bezdrátový set Logitech MX 700, Genius SW-5.1 Home Theater , DVD±R BenQ DW 1640 Dual Layer , DVD±R LG GSA-4163B Dual Layer, Zdroj napájecí Blue Hiper Type R580W

  4. #4
    Senior Member mince Avatar uživatele basik
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Heystack
    Příspěvky
    956
    Vliv
    297

    Standardní Re: Vlozeni service packu 2 do image originalniho windowsu ?

    akorat si clovek musi dat pozor na odstranovani tech soucasti ... odstranil sem vetsinu veci podle hulanova ( ) navodu a vsechno se zdalo v pohode do doby, nez sem chtel nainstalovat ctecku na cipovy karty od banky ... takze s tim asi opatrne

  5. #5

    Standardní Re: Vlozeni service packu 2 do image originalniho windowsu ?

    Asi tak nejak. Udelal sem si v Nlitu imho peknou instalaci ,odstranil sem vse (taktez) podle Hulanova navodu a pak mi to nechtelo vubec bezet ,hazelo to porad nejaky chyby etc. Nlite je dobrej program ,jen to chce udrzet nejak aby to fungovalo .
    MoBo: MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI CPU: Intel Core i9-13900K@NZXT Kraken Elite 360 RGB RAM: G.SKILL 64GB KIT DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5 RGB Black VGA: MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM 16G Storage: Samsung 980 PRO 1TB + 3x Samsung 980 PRO 2TB + HDD 2xWD Red 8TB Mouse: Logitech G502 X Plus Black Keyboard: Logitech G915 Lightspeed Case: NZXT H9 Flow Black PSU: EVGA SuperNOVA 1000 G6
    Monitors
    : 27" Dell S2721DGF + 27" Dell P2720D Sound: Logitech Z407 Headset: Logitech G Pro X Wireless Other: Oculus Quest, NAS QNAP TS251 2x16TB Raid1
    Mobile: Samsung Galaxy Z Fold 4 5G, Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, Samsung Galaxy Note10+, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Oura Ring 3
    Gaming: PS5, PS3, PS Vita, Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch Classic, Nintendo Switch Lite, Steam Deck 1TB

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele Prtik
    Založen
    19.12.2005
    Bydliště
    Praha 10
    Příspěvky
    592
    Vliv
    259

    Standardní Re: Vlozeni service packu 2 do image originalniho windowsu ?

    V nLite pridavam jen zaplaty a nastavuju nejaky default hodnoty. Jinak radeji nic neodstranuji.
    CPU: Intel Core2 Duo E8400 3.0 GHz ■ MB: Gigabyte GA-X48-DS4 ■ RAM: Corsair 4x 2 GB DDR2 1066 CL5 ■ VGA: Gainward 8996-Bliss 8800GTS 512MB, PCIE ■ HDD: Samsung SATA 300 GB + 500GB ■ DVD: LG GSA-H44N Silver ■ Case: Chieftec LCX-01SL-SL-B ■ Power Supply: Seasonic S12II-500 500 W ■ Mouse: Logitech MX1000 ■ Keyboard: Logitech Media Keyboard Elite ■ LCD: Eizo L887 ■ Watercooled: -
    Notebook: Acer TravelMate 8202WLMi - 100 GB + Mouse Logitech G7

  7. #7
    Moderátor mince Avatar uživatele peta303
    Založen
    21.09.2003
    Bydliště
    PHA 4
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 417
    Vliv
    320

    Standardní Re: Vlozeni service packu 2 do image originalniho windowsu ?

    Když člověk ví, co dělá, může i odstraňovat (já se třeba při přípravě image uklikl a odstřelil gameport, ale budiž, nikdy jsem ho nepotřeboval a časem si případně vytvořím novou, tahle běží už rok super).

    Co se ale určitě hodí, je spousta nastavení, přidání záplat a možnost vykopat hromadu balastu - mám tak XPčka, zabírající méně než 700 MB a startující na obou Athlonech XP mezi 22-24 sekundami. Z hecu jsem je nahodil na Pentium 200 (non-MMX), HX chipset, 96 MB RAM, 4,3GB WD - najedou za necelých 50 sekund a práce je v nich rozhodně svižnější, než u 98ček.

    Co tím chci říci - nestrašte s odebíráním, pokud se vytvoří image na CD-RW, není třeba ani litovat nepovedeného pokusu.
    NB DELL E5480 (i5 7440HQ, 16 GB DDR4 Micron, 1 TB Micron M.2)
    PC Athlon X2 4600+, AC Alpine 64, ASUS M2A-VM, 4 GB DDR2 Transcend, HD2400 PRO, SB Live!, 3,5" TEAC, NEC ND-3520A, NEC AD-7203A, Transcend SSD 370 / 120, WD RED 2 TB, Fortron 400 PNF, EC ML-5410A, Chicony 2961, Genius NSO+, TESLA AZS 223 + TESLA ARS 1014, TESLA NC 470, TESLA SM 260, TESLA SM 261, TESLA B-101, HP 5820, 2x DELL 2009Wfp
    PC2 DELL Optiplex 3050 (i5 7500, 16 GB DDR4 Micron, HD5450, 500 GB Micron M.2, 2 TB 2,5" Seagate, DELL 2009Wt
    photo Nikon D90, Nikkor 18-70, Nikkor 24-120, Sigma 70-300, SB800

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Samovolne BSoD, vypinani PC, nejdou aktualizace, ...
    Založil ShaiMagal v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 27.11.2006, 23:52
  2. Telnet
    Založil iwi007 v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 13.01.2004, 16:35

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •