Teď tam je Duron 900 s odemknutym násobičem a šlape na 1100 Mhz. Nevim jestli má cenu vůbec shánět něco lepšího... Rád bych z toho vymáčk tak 1500, ale asi to nemá cenu. No, každopádně díky...
Kdyby vás třeba ještě něco napadlo, co s tim udělat, budu to tu sledovat...
:: DÍKY ::