Původně odeslal kubajzz Původně odeslal SPYKER Původně odeslal Toxic Původně odeslal cox Původně odeslal Toxic Uz fakt niet co dodat. Tak naco dodavas (POSTY ??) Co rypes. Ved aby vedel, ze aj ja by som to tak riesil. No,nechci rejpat a co mi neni rovno,potom je mi hov...,ale proc se hadate kvuli cislumTak,a ted me sprdnete kvuli tomu,ze si honim posty Jééé. Já už taky nemám co dodat. Tak tedy i já (když už budu lehce přetaktovaný ) Není co dodat
Člověk v tísni
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)
Pravidla fóra