Výsledky 1 až 12 z 12

Téma: Xgl/X+nvidia+compiz - nejde

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: Xgl/X+nvidia+compiz - nejde

    zjisti si, k jakymu balicku ma to libxglx patrit... popr. jestli by to nemelo ukazovat na soubor z instalace tech nvidiackych driveru (jakoze asi melo)...
    Imagine there's no heaven and at once the sky is the limit
    Photoblog | Kapela

  2. #2

    Standardní Re: Xgl/X+nvidia+compiz - nejde

    kdesi jsem našel, že to má být link na nvidiácký /lib/libGl.so.xxxx, ale to mi hodí při startu x chybu.
    ale Xgl pořád nejde

    beryl se mi povedlo rozjet pod normal X, ale vypadá to, jako by se to vykreslovalo někam jinam než má... celá obrazovka je bílá, a občas se povede zobrazit nějaké okno... ale když už se oběví, je už "natahovací", a plochy se hezky přepínají v 3d krychličce



    ..i když..mám takové tušení, že to budu muset celé překompilovat znova...
    zde býval podpis...

  3. #3

    Standardní Re: Xgl/X+nvidia+compiz - nejde

    Bile okno ? staci hledal ve Wiki pro gentoo na toto téma. Me to nastesti nepotkalo, ale obcas nenajede spravne jeden z efektovych manazeru, nastesti staci primo restart toho programu...
    C2D Wolfheart stabilized...CoolingSys completed...Aurora 3D Black...full 120mm Wolfheart
    WinXP && Gentoo Powered Wolfheart http://img215.imageshack.us/my.php?i...pgentooqt2.jpg
    Intel Core2Duo E6300 1.86@3.2GHz cooled by Ninja Plus| Gigabyte DS4 | 1024MB Kingston 750@920MHz | sound | Gigabyte X1650Pro SilentPipe II | TEAC 40x & Toshiba DVD-RW | WD800JB 80GB | Logitech MX510 | Fortron 300W NP(PN) | MS Sidewinder Strategic Commander|Acer 1721hm
    C366 2@1,85V 32MB RAM, Slackware 9.1 router connected to Chello

  4. #4

    Standardní Re: Xgl/X+nvidia+compiz - nejde

    ha, tak bílá okna jsou fuč stačilo to spustit jen ve správném pořadí, a už je to ok...

    ale asi pořád bude chyba v těch knihovnách, jelikož nějak nefungujou stíny...a to jak jsem se dočetl v jednom z fór, znamená, že se někde bije Nvidia s MESOU... doporučovali tam někde dokonce vůbec neinstalovat knihovny Mesa, nebo dokonce překompilovat X proti hlavičkám z nvidia balíku, namísto mesy...ale to se mi moc nechce...
    zde býval podpis...

  5. #5

    Standardní Re: Xgl/X+nvidia+compiz - nejde

    Citace Původně odeslal durdin Zobrazit příspěvek
    kdesi jsem našel, že to má být link na nvidiácký /lib/libGl.so.xxxx, ale to mi hodí při startu x chybu.
    ale Xgl pořád nejde
    V tom pripade mas chybu v driverech, zkus jinou verzi popr. pohledej tu chybu v googlu nebo na linuxforums nebo gentoo forums...
    Imagine there's no heaven and at once the sky is the limit
    Photoblog | Kapela

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. nVidia ForceWare 91.45
    Založil Masster v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 10.08.2006, 12:43
  2. nVidia ForceWare 91.33
    Založil .:::iGor:::. v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 16.07.2006, 07:01
  3. FutureMark & NVIDIA (nemám slov!!!)
    Založil Spajdr v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 17
    Poslední příspěvek: 07.06.2003, 19:53
  4. NVIDIA nForce3 Pro
    Založil Spajdr v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 28.04.2003, 17:30
  5. Nejde mi dat FAT
    Založil J!mmY v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 10.01.2003, 22:59

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •