Citace Původně odeslal Antiloopa Zobrazit příspěvek
Nebo si trosku priplatit za Sigmatek 400 Pro. Procital jsem fora a jedno z best solution za dane penizky (2700). Pokud nepotrebujes podporu DivXviD, tak to ber jako OT.
Přesně tak, záleží na divX, pokud ne kup něco obyč kolem 1500kč pouze na DVD. Jinak se mě ještě nestalo že by mě sigma 400 něco nepřekousla, jen mě trošku štve přetáčení divX, jde to hrozně pomalu, ale je to jen otázka FW kdy se do toho "ExSport" pustí