Rozhodně zajímavej problém, řešení mě momentálně nenapadá, každopádně je softwarovej problém, když to dělá stejně i na wifi. Jinak wifi běhá normálně rychlejc, na A6T přes b za dobrejch podmínek 0,5MB/s, přes g potom přes 2MB/s.
Rozhodně zajímavej problém, řešení mě momentálně nenapadá, každopádně je softwarovej problém, když to dělá stejně i na wifi. Jinak wifi běhá normálně rychlejc, na A6T přes b za dobrejch podmínek 0,5MB/s, přes g potom přes 2MB/s.
Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)