Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: PCMCIA Combo tuner

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #2

    Standardní Re: PCMCIA Combo tuner

    Averem nic nezkazis, respektive pomerem vykon/cena/funkce je v soucasne dobe jeden z nejlepsich. Aplikace je v poslednich verzich jiz pomerne pouzitelna, (idkyz lehce pomala - ale to jsou prakticky vsechny u PCMCIA tuneru podobneho razeni), funguje ProgDBV bez problemu na DVB-T, na analog se da zprovoznit pres Fly2000, citlivost opet na PCMCIA tuner slusna jak pro DVB-T tak pro analog (analogovy chip je tam osvedceny Philips 71xx (ted nevim, ktera presne verze) a celkove je slusne vybaveny a to i po strance pripojeni a vystupu.
    Osobne mne trosku vadi fixni minimalni velikost okna (da se plynule rozsirovat, ale nejmensi okno je pro mne na rozliseni jak 1280x800 tak pro 1024x768 stale lehce velike - predstavoval bych si jeste trosku mensi, aby se dalo treba browzdat na inetu a mit okno v pravem hornim rohu), tohle resi ProgDVBT, kde se da udelat uzivatelsky jakekoliv.
    Jinak si dukladne procti docela rozsahlou diskuzi prace na CC, kde jsou vyliceny jeho obcasne problemy vuci systemu (je treba nastavit pro aplikaci vyssi prioritu, aby se obraz pri nejake praci s PC netrhal), obcasne problemy s nekompatibilitou s nekterymi notebooky (ja jsem ho testoval asi na 5ti znackach a typech a zatim u vsech bez problemu), na rozdil od diskuze neni rozhodne potreba dedikovana grafika, jak je tam stale opakovano ze strany CC, tedy bez problemu bezi i na notasich na bazi Centrina/Celeronu M se sdilenejma grafikama GMA 900 atd, takze osobne myslim, ze to neni spatna volba.
    LifeView FlyDVB-T Duo bych nebral, jelikoz prave tyhle dve karty byli proti sobe v testu nekde na nemeckejch strankach a skoro ve vsem byl Aver lepsi, citlivost, ovladani, kvalita aplikace, pokud jinou alternativu, tak mozna Terratech PCMCIA, ale asi se bude hur shanet, asi bude o neco drazsi, nicmene nemohu srovnavat.
    Jinak pokud jses z Prahy, neni problem se domluvit a muzu ti ho na cca. 3 dny zapujcit, at si ho muzes vyzkouset, preci jen je lepsi si ho "osahat" osobne. (ja to bez nej par dnu preziju )
    Naposledy upravil tiktak; 27.11.2006 v 09:46.
    Dell E6400 (P8400, 4GB RAM, 500GB 7.2k, NVidia Quadro NVS 160M, Wifi, BT, DVDRW, LED WXGA+)
    Dell XPS 1330 Red (T7300, 2GB RAM, 160 GB 7.2k, NVidia GeForce 8400M GS, Wifi, BT, LED WXGA, DVDRW)
    IBM T42 (Dothan M745, 1.5GB RAM, 160GB 5.4k, R9600, Wifi, BT, SXGA+, DVDRW)
    Nikon D90 + MB-D80, Nikon18-200VR, Nikon 80-200/f2.8, Nikon SB-900, Lowepro, Tenba, Kata, ...
    http://www.atty.cz/ - Pražský e-shop a prodejní kancelář e-cigaret

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Poradíte? PCMCIA
    Založil bizzon v sekci fóra Optické, přenosné a jiné disk(et)y
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 12.11.2006, 17:09
  2. Nefunkční port PCMCIA
    Založil Pulchyck v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 15.10.2006, 16:09
  3. PCMCIA na desktop?
    Založil Tykoxo v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 09.07.2006, 02:21
  4. redukce pcmcia <-> isa
    Založil Strby v sekci fóra Elektronika a bastlení
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 17.03.2005, 21:02
  5. Aku COMBO CD mechaniku???
    Založil ECI v sekci fóra Optické, přenosné a jiné disk(et)y
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 01.02.2004, 21:41

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •